KOŁPAKI

 

Właściciele samochodów, których interesuje tuning optyczny, mogą sięgać po różnorodne produkty, które pozwolą przejść pojazdowi estetyczną metamorfozę. Nasza propozycja to m.in. kołpaki do samochodu. Jeżeli poszukujesz osłon felg, u nas znajdziesz ich szeroki wybór.

BAGAŻNIKI

 

Bagażniki dachowe do prawie każdego modelu samochodu, przystawki do przewożenia rowerów, nart, snowboardów, drabin. Platformy rowerowe na 2, 3, 4 rowery.

DYWANIKI

 

Samochody są wyposażone w dywaniki samochodowe. Ponieważ ulegają one zużyciu, wielu kierowców po kilku latach jazdy decyduje się zakupić nowe. Posiadamy dywaniki gumowe jak i welurowe

CHEMIA I KOSMETYKA

 

Regularne wizyty w myjni samochodowej to najprostszy sposób, aby utrzymać w czystości karoserię pojazdu. To jednak nie wszystko – pozostaje jeszcze posprzątanie wnętrza pojazdu i oczyszczenie z zabrudzeń silnika. Właśnie dlatego w garażu przydadzą Ci się kosmetyki samochodowe.

EMBLEMATY

 

Proponujemy liczne akcesoria samochodowe, za pomocą których sprawisz, że Twój samochód będzie niepowtarzalny. W sprzedaży mamy rozmaite emblematy samochodowe – zakupisz u nas emblematy :

  • do kluczy,
  • na karoserię,
  • na kołpaki,
  • na dekielki,

 

AKCESORIA

 

Skorzystaj z naszej oferty akcesoriów samochodowych. W jednym miejscu zgromadziliśmy wszystkie niezbędne produkty, dzięki którym będziesz podróżował bezpiecznie i wygodnie.

WYCIERACZKI

 

Podstawowym zadaniem wycieraczek samochodowych jest usuwanie wody z szyb, a co za tym idzie – poprawa widoczności. Intensywna eksploatacja wycieraczek może spowodować, że z czasem na szybie zaczną pojawiać się smugi, potem zaś woda nie będzie efektywnie usuwana. To znak, że czas na dokonanie wymiany wycieraczek. Nowe wycieraczki do szyb samochodowych zamówisz w naszym sklepie.

SPOILERY

 

Miłośnicy motoryzacji często decydują się na tuning optyczny. Spojlery samochodowe to wszelkiego rodzaju owiewki i odchylacze opływu. Obok tego, że wpływają na estetykę pojazdu, polepszają również właściwości aerodynamiczne pojazdu. W naszym sklepie możesz zakupić różne spojlery samochodowe, np.:

  • rzęski i brewki na lampy,
  • zderzaki przednie i tylne,
  • spojlery klapy tylnej, dachowe i progowe,
  • okulary na reflektory,

 

DEKIELKI

 

Specjalizujemy się w sprzedaży akcesoriów samochodowych, w tym dekielków do felg aluminiowych. Mamy dekielki aluminiowe polerowane i z logo – zarówno pierwsze, jak i drugie prezentują się efektownie. Względy estetyczne to jednak nie jedyny powód, dla którego warto je zakupić – dzięki temu elementowi zabrudzenia nie dostają się do piasty.

ZAPACHY

 

Odświeżacze powietrza, znane i popularne choinki, puszki zapachowe, czy też atomizery wypełnione intesywnymi zapachami - znajdziecie u nas w sklepie

ŻARÓWKI

 

Aby zapewnić sobie dobrą widoczność, każdy kierowca powinien zwrócić uwagę na oświetlenie pojazdu. W naszym sklepie przygotowaliśmy szeroki wybór żarówek. Obok najpopularniejszych, czyli halogenowych, mamy także LED-owe, które z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród kierowców.

 

FOLIE OKLEINY

 

Chcesz, aby Twój pojazd wyróżniał się na tle innych? Rozwiązaniem jest tuning optyczny. To prosty sposób, aby odmienić wygląd pojazdu zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Ponieważ specjalizujemy się w sprzedaży akcesoriów samochodowych, zapewniamy szeroki wybór produktów z tego obszaru.

Social Media

Znajdą nas Państwo również na portalach społecznościowych

41-902 Bytom ul. Rostka 30A

(budynek mieści się na tyłach kamienicy ul.Rostka 20, za nią należy skręcić w prawo na nasz darmowy parking)

 

32 203 09 46

32 203 82 75

e-mail: info@trio.com.pl

GG: 5246372 

Wszelkie prawa zastrzeżone Firma TRIO 2019r.